Krenite na uzbudljivu skijašku avanturu u Francuskoj, gde vas zovu veličanstveni francuski Alpi s neviđenim stazama.
Krenite na uzbudljivu skijašku avanturu u Francuskoj, gde vas zovu veličanstveni francuski Alpi s neviđenim stazama.
Serre Chevalier – Francuski biser Alpa za ljubitelje skijanja
U srcu francuskih Alpa, između Nacionalnog parka Ecrins i prelepih dolina Briançona, nalazi se Serre Chevalier – jedna od najvećih i najuzbudljivijih ski destinacija u Evropi. Sa više od 250 km savršeno uređenih staza, Serre Chevalier je pravi raj za sve – od početnika koji tek uče prve skijaške korake, do iskusnih freeride avanturista željnih izazova.
Destinacija odiše jedinstvenim šarmom – kombinuje autentične planinske sela sa modernim ski centrima. Ovde ćete uživati u suncu koje sija više od 300 dana godišnje, dok se spuštate niz široke, prostrane staze ili istražujete skrivene kutke netaknute prirode.
Serre Chevalier nije samo skijanje – tu su i termalne banje, spa centri, vožnja psećim sankama, klizanje i bogat noćni život. Poseban doživljaj pruža Briançon, grad pod zaštitom UNESCO-a, poznat po svojoj istoriji i autentičnoj francuskoj atmosferi.
Bilo da tražite adrenalin na padinama, porodični odmor pun sadržaja ili uživanje u alpskom wellnessu – Serre Chevalier će vas osvojiti na prvi pogled.
Za tačan proračun cene odaberite polazak i broj osoba.
Sastanak grupe ispred glavne beogradske autobuske stanice u popodnevim časovima (okvirno vreme 16h) Noćna vožnja sa usputnim zadržavanjima radi pauza za odmor, osveženje i regulisanje carinskih i graničnih formalnosti.
U jutarnjim časovima pauza u Italiji za doručak i kafu. Nastavak puta. Pauza u hipermarketu, za nabavku namirnica. Dolazak u Serre Chevalier - Briançon u poslepodnevnim časovima. Smeštanje u studije / apartmane posle 17 h. Noćenje.
Preuzimanje ski pass-a, slobodno vreme za skijanje ili druge fakultativne izlete. Noćenje.
Napuštanje studija – apartmana u jutarnjim časovima. Polazak za Beograd nakon razduživanja ključeva. Dnevna i noćna vožnja sa usputnim zadržavanjima. Poseta Outlet centru u Italiji.
Dolazak u Beograd u jutarnjim časovima
U slučaju dovoljnog broja prijavljenih putnika prevoz će biti organizovan i iz Novog Sada, Kragujevca i Niša (minimum 40 putnika). Doplata za prevoz iz Novog Sada 10€, Kragujevca 15€ i Niša 20€.
Sedišta u autobusu nisu rezervisana. Ako putujete u grupi i želite da svi sedite zajedno na određenim mestima, možete odabrati vaše omiljeno sedište: prva sedišta na spratu "izlog", u šaragama, za stočićem ili bilo koje drugo mesto u autobusu. Rezervacija sedišta se doplaćuje 25€ po sedištu, dok je doplata za prva sedišta na spratu iznad vozača poznatija kao "izlog" – 25€ po sedištu.
NAČIN PLAĆANJA:
I način:
Uplata putovanja u celosti prilikom prijave (uključen popust u iznosu od 10€ za uplatu u celosti).
II način (plaćanje na rate):
NAPOMENA: Postoji mogućnost promene cene u slučaju promene cene goriva, promena na monetarnom ili tržištu roba i usluga.
PLAĆANJE JE U DINARSKOJ PROTIVVREDNOSTI PO SREDNJEM KURSU NARODNE BANKE SRBIJE
OTKAZIVANJE UGOVORA OD STRANE PUTNIKA:
Putnik ima pravo da odustane od putovanja, o čemu je dužan pismeno izvestiti Organizatora. Datum pismenog otkaza Ugovora predstavlja osnov za obračun naknade koja pripada Organizatoru, izražene procentualno po skali otkaza u odnosu na ukupnu cenu putovanja, u odnosu na cenu aranžmana, organizator zadržava: